مشاوره رایگان: 02122144773

سرمایه گذاری فدرال - موسسه مهاجرتی کناپکس

سرمایه‌گذاری فدرال؛ برنامه جذب پولدارها

دولت کانادا برنامه سرمایه‌گذاری خاصی را در ابتدای سال 2015 معرفی کرد. در این برنامه دولت فدرال کانادا به 50 سرمایه گذار کلان مالی، اقامت دائم کانادا را در سال 2015 ارائه می‌داد. در این برنامه جدید تمامی افراد خانواده زیر 22سال و همسر، مقیم دائم کانادا می‌دند. این برنامه مختص ثروتمندان طراحی شده است.برنامه سرمایه گذاری فدرال کانادا یکی از روش های مهاجرت تجاری دولت فدرال کانادا برای علاقه مندان مهاجرت به کانادا بود که مدت کوتاهی اجرایی شد و بعد از آن به پایان رسید. این برنامه بر مبنای توامندی و تمکن مالی متقاضی که شامل سابقه سرمایه گذاری و صاحب بیزنس داشتن او است که توسط اداره مهاجرت کانادا معرفی شده است.

Awesome Image

شرایط متقاضیان سرمایه‌گذاری فدرال شامل موارد زیر بود:

 • • داشتن دارایی خالص شخصی به میزان 10 میلیون دلار کانادا یا بیشتر
 • • انجام سرمایه گذاری با ریسک به میزان 2 میلیون دلار کانادا در صندوق فعالیت اقتصادی سرمایه گذاران مهاجر به مدت حدود 15 سال
 • • داشتن حداقل سطح 5 در معیار زبان کانادا در زبان انگلیسی یا فرانسوی برای هر چهار مهارت
 • • داشتن مدرک بعد از دیپلم یک سال یا بیشتر

بدون سرمایه‌گذاری فدرال چه کنیم؟

اگر سرمایه کلانی دارید و علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در کانادا هستید هنوز راه‌های فدرال بسیاری پیش روی شما است و می‌توانید از سرمایه‌گذاری‌های جدیدتری استفاده کنید.

یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا، ثبت شرکت در این کشور است. این راه می‌تواند منجر به توسعه کسب و کار شما شود. شرکت هایی که در کانادا ثبت می شوند، یا در قالب فدرال مشغول فعالیت و تاسیس قرار می گیرند، و یا در زمره فعالیت های استانی. اگر دنبال حداکثر منافع هستید حتما از ظرفیت‌های فدرال استفاده کنید.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت
Awesome Image
01

روش فدرال دیگر سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها و استارت‌آپ‌های کانادایی است. برای اقدام از باید ایده و طرحی خلاقانه و جدید داشته باشید و بتوانید بر اساس آن طرح تجاری خوبی ارائه کنید که به تایید دولت کانادا برسد.در صورت تایید بیزینس پلن توسط کشور کانادا، شما می توانید همزمان با خانواده اقامت دائم کانادا را از همان روز اول کسب کنید.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق استارت آپ و نوآفرینی
Awesome Image
02

شرایط لازم برای سرمایه گذاری در کانادا

آمریکا شریک مهم کانادا در اقتصاد و سیاست است و همین مسئله در کنار نزدیکی جغرافیایی دو کشور باعث شده تا کانادا یک بازار جذاب برای کسانی باشد که به هر دلیل تمایل یا امکان سرمایه‌گذاری در آمریکا را ندارند. در نتیجه بسیاری ترجیح می‌دهند با شناخت فرصت های سرمایه گذاری در کانادا به بازار جهانی دست پیدا کنند و از مزایای مالی، سیاسی، طبیعی و رفاهی کانادا بهره‌مند شوند.

Awesome Image

سرمایه گذاری

از طریق ثبت شرکت

 • میزان دارایی

  حداقل 50 درصد از سهام یک شرکت

Awesome Image

سرمایه گذاری

از طریق استارتاپ

 • سطح زبان

  داشتن مدرک زبان آیلتس 4

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا، ثبت شرکت در این کشور است. این راه می‌تواند منجر به توسعه کسب و کار شما شود. شرکت هایی که در کانادا ثبت می شوند، یا در قالب فدرال مشغول فعالیت و تاسیس قرار می گیرند، و یا در زمره فعالیت های استانی. اگر دنبال حداکثر منافع هستید حتما از ظرفیت‌های فدرال استفاده کنید.خاطرتان باشد که ثبت شرکت کاغذی یا غیرفعال در کانادا فایده چندانی برای شما نخواهد داشت. برای ثبت شرکت در کشور کانادا به یک طرح تجاری مشخص، دقیق و فکر شده نیاز دارید. نکته قابل توجهی که باید به آن پرداخت این است که با ثبت شرکت توسط اتباع خارجی، آن‌ها به خودی خود صاحب اقامت نخواهند شد. به معنی دیگر برای دریافت اقامت کشور کانادا، صرف ثبت شرکت کمکی به شما نخواهد کرد. یعنی اگر شرکت شما صرفا شعبه‌ای از شرکتی ایران باشد این کار به اقامت شما منجر نخواهد شد. البته اخیراً روشی تحت عنوان کار در شرکت معرفی شده است. در این روش حداقل 50 درصد از سهام یک شرکت را در اختیار دارید و از این طریق می خودتان و همسرتان در این شرکت مشغول به کار می‌کنید و به این شکل برای کل اعضای خانواده خود اقامت کانادا را کسب می‌کنید. در نتیجه شما برای کار در آن شرکت اقامت می‌گیرید، نه سرمایه‌گذاری. ویژگی این روش عدم نیاز به سرمایه هنگفت است.

 • پاسادنا

  پاسادنا

  شماره: 3213 خیابان لیبی. 90401