مشاوره رایگان: 02122144773

انگلیس - موسسه مهاجرتی کناپکس

  • درباره انگلیس
  • اقتصاد
  • اقامت

درباره انگلیس

انگلیس قلب پادشاهی بریتانیا و یکی از مهم‌ترین کشورهای دنیا است. این کشور از رهبران سیاسی و اقتصادی اروپا است و از نظر فرهنگی تاثیر بسیاری زیادی روی تمام اروپا و حتی آمریکا دارد. انگلیس پنجمین اقتصاد دنیا و دومین در اروپا و دهمین کشور و سومین در اتحادیه اروپا از منظر تولید ناخالص ملی است. حجم تولید ناخالص انگلیس در سال 2014 حدود 3 تریلیون دلار بود.
Awesome Image
مهاجرت تحصیلی به انگلستان

مثل همیشه یکی از بهترین راه‌های مهاجرت، مهاجرت تحصیلی است. کافی است شما از یک موسسه یا دانشگاه پذیرش داشته باشید سپس می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید.

Awesome Image
ویزای Tier4

ویزای Tier4یا همان ویزای دانشجویی انگلستان به دو دسته ویزای Tier4 General و ویزای Tier4 Child تقسیم می شود.

Awesome Image
ویزای Tier4 جنرال

ویزای Tier4 جنرال برای افراد از سن 17 سال و 6 ماه به بالا می است و افراد با سن کمتر از 17 سال و 6 ماه ویزای Tier4 child دریافت می‌کنند.

اقتصاد انگلیس

بخش خدمات مالی نقش مهمی را در اقتصاد انگلیس ایفا می‌کند و شهر لندن یکی از بزرگترین مراکز مالی جهان به شمار می‌آید و بورس آن اهمیتی فوق‌العاده دارد. بانک‌ها ، شرکت‌های بیمه ، بورس کالا و مراکز مالی بسیاری مهمی در لندن قرار دارند که همچنان نقش مولف خود را در اقتصاد جهان حفظ کرده‌اند. تاکید وزارت اقتصاد کشور انگلیس بر هر دو بخش دولتی و آزاد به یک اندازه بوده و تولید ناخالص داخلی این کشور بر دو بخش صنعت و خدمات استوار است. دومینیکا برای جلب سرمایه برای توسعه اقتصادی آن کشور، در مقابل سرمایه‌گذاری در پروژه‌های دولتی، تابعیت و حقوق شهروندی دومینیکا را به سرمایه‌گذار اهداء می‌کند.
Awesome Image
مهاجرت به انگلیس از طریق کار

مهاجرت به انگلیس از طریق کار هم ممکن است. با این همه توجه داشته باشید که در این مورد هم نیاز به اثبات تمکن مالی دارید.

Awesome Image
ویزای Tier 2

برای کار در انگلستان باید ویزای Tier 2 دریافت کنید که مشروط به دریافت پیشنهاد کاری یا جاب آفر از طرف یک کارفرمای انگلیسی است.

Awesome Image
ویزای کار انگلیس

ویزای کار انگلستان حداکثر به مدت 5 سال و 14 روز صادر می‌شود و امکان تمدید برای یک دوره 5 ساله دیگر را دارد. هزینه مهاجرت کاری به انگلستان شامل هزینه بیمه، تمکن مالی و هزینه درخواست ویزا می‌شود.

خدمات رفاهی انگلیس

وقتی بحث خدمات رفاهی به میان می‌آید باید از بیمه عمومی انگلیس صحبت کرد که در بین کشورهای توسعه یافته کم‌نظیر است. مراقبت های ارائه شده در سراسر انگلستان تحت نظر ارگانی به نام خدمات بهداشت ملی (NHS)ارائه می شوند. NHS مراقبت های پزشکی را از طریق ساختار سه جانبه مراقبت های اولیه، بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی ارائه می‌دهد. تمام خدمات NHS رایگان به شهروندان ارائه می‌شود.
Awesome Image
خدمات مالی

شهر لندن یکی از بزرگترین مراکز مالی جهان به شمار می‌آید و بورس آن اهمیتی فوق‌العاده دارد. بانک‌ها ، شرکت‌های بیمه ، بورس کالا و مراکز مالی بسیاری مهمی در لندن قرار دارند

Awesome Image
خدمات رفاهی

مراقبت های ارائه شده در سراسر انگلستان تحت نظر ارگانی به نام خدمات بهداشت ملی (NHS)ارائه می شوند. NHS مراقبت های پزشکی را از طریق ساختار سه جانبه مراقبت های اولیه، بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی ارائه می‌دهد.

Awesome Image
خدمات آموزشی

تمام این مسائل در کنار شانس بالا مهاجران برای رشد در جامعه بریتانیا و امکانات عالی آموزش عالی باعث می‌شود تا انگلستان به مقصدی کم‌نظیر برای مهاجرت بدل شود.

انواع مهاجرت سرمایه‌گذاری به انگلستان

در ادامه با انواع ویزاهای سرمایه‌گذاری انگلستان آشنا می‌شویم.

  • ویزای استارت آپ
  • ویزای نوآفرینی انگلستان
  • خرید اوراق قرضه

ویزای استارت آپ

انگلستان هم مثل بسیاری از کشورها به استارت آپ‌های خلاق و مولد ویزا می‌دهد. شما باید یک طرح تجاری یا بیزنس پلن خلاق و نوآورانه ارائه دهید و یک حامی مورد تایید دولت برای آن پیدا کنید. علاوه بر این برای اخذ ویزای استارتاپ انگلستان شما باید انگلیسی را در حد B2 مسلط باشید. شما می‌توانید برای این نوع مهاجرت از 0 تا 50 هزار پوند سرمایه‌گذاری کنید. افزایش سرمایه‌گذاری شانس جذب سرمایه‌گذار را افزایش می‌دهد. این ویزا 2 ساله و غیرقابل تمدید است.

Awesome Image

ویزای نوآفرینی انگلستان

برای اخذ ویزای نوآفرینی انگلستان شما باید با ارائه یک طرح تایید موسسات مورد تایید دولت انگلستان (endorsing body) را جلب کنید. برای این کار به حداقل 50 هزار پوند سرمایه شخصی نیاز دارید. با این ویزا پس از 3 سال می توانید اقامت دائم کسب کنید. نکته جالب این جا است که در صورت نداشتن طرح می‌توانید طرح شخص دیگری را بخرید.

Awesome Image

خرید اوراق قرضه

اگر اهل بورس و بازار مالی هستید یکی از مسیرهای سرمایه گذاری در انگلستان، خرید اوراق قرضه دولتی است. با این هم مشکل این طرح نیاز آن به سرمایه‌گذاری به میزان بالا است. شما در این طرح حداقل باید مبلغ 2 میلیون پوند در اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید تا اقامت بگیرید. ابتدا اقامت 3 ساله اعطا می شود که برای 2 سال دیگر تمدید می شود. بعد از 5 سال اقامت شما دائم می‌شود. ار مبلغ سرمایه‌گذاری را به 5 میلیون برسانید 3 ساله اقامت دائم کسب می‌کنید.

Awesome Image

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

مثل بسیاری از کشورها یکی از راه های مهاجرت به انگلستان ازدواج با یک شهروند انگلیسی است.اگر شما با یک شهروند بریتانیایی ازدواج کردید و یا partner انگلیسی دارید می‌توانید بگیرید. شروط این اقامت شامل موراد زیر است: