مشاوره رایگان: 02122144773

سرمایه گذاری - موسسه مهاجرتی کناپکس

مزایای سرمایه‌گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا، یکی از بهترین مسیرهای مهاجرت به این کشور می باشد. سرمایه گذاری اگر به درستی و با مشورت با یک تیم خبره و با تجربه صورت بگیرد، نه تنها حافظ سرمایه خواهد، بلکه سودزا می‌شود. به جز این می‌توان امیدوار بود که در این مسیر سرمایه‌های محلی نیز جذب کسب و کار شما شوند. واقعیت این است که مسیرهای سرمایه گذاری در کانادا بسیار متنوع است چون دولت کانادا می‌خواهد سرمایه گذاران خارجی با هر سلیقه و هدفی را جذب کند.

Awesome Image

مهاجرت با تکیه بر سرمایه‌ گذاری یکی از شیوه‌های مرسوم و محبوب است، به خصوص برای کسانی که سرمایه قابل توجهی دارند و نمی‌خواهند درگیر موانع پرشمار انواع دیگر مهاجرت شوند.

 • با سرمایه‌گذاری در کانادا در قلب اقتصاد جهان حاضر خواهید بود.
 • سرمایه گذاری در کانادا عموما مقرون به صرفه‌ترین روش مهاجرتی از طریق برنامه‌های منتخب استانی است.
 • اقامت در کانادا مساوی با خدمات بیمه رایگان است.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

سنتی‌ترین روش سرمایه‌گذاری در کانادا و بسیاری از کشورها خرید ملک است. به خاطر داشته باشید که بازار ملک کانادا جوان و جذاب، اما پرپیچ و خم است. خرید ملک در بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند، نوا اسکوشیا، انتاریو و کبک بدون محدودیت برای افراد خارجی امکان پذیر است، اما در بخش‌ها و استان‌های دیگر شرایط فرق دارد.توجه داشته باشید که خرید ملک در کانادا الزاما منجر به اخذ اقامت سرمایه گذار بر روی ملک نخواهد شد. اگر دنیال چنین مزیتی هستید باید راه‌های دیگر را امتحان کنید.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی، باید بر اساس سیستم امتیاز بندی آن استان امتیاز کافی را کسب کنید. برنامه منتخب استانی (PNP) برای هر استان و قلمروی کانادا متفاوت است، اما چند صد هزار دلار سرمایه و زبان انگلیسی یا فرانسوی مناسب از الزامات کار است.

سرمایه‌گذاری استانی
Awesome Image
01

آلبرتا یکی از استان‌های جذاب کانادا است. اقتصادی رو به رشد آلبرتا از جذابیت‌های آن است.. متقاضیان مهاجرت به کانادا باید سابقه کار و مهارت مد نظر استان آلبرتا را داشته باشند. حداقل 500,000 دلار کانادا سرمایه برای مهاجرت به آلبرتا مورد نیاز است. البته ممکن است با توجه به طرح ارائه شده این مبلغ متفاوت باشد.

سرمایه گذاری در آلبرتا کانادا
Awesome Image
02

بریتیش کلمبیا یکی از محبوب ترین مقاصد برای کسانی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. این شهر همراه با تورنتو و ونکوور همواره به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی توسط سازمان های مختلف بین المللی انتخاب شده است. مهاجرت سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا در 3 دسته زیر ارائه شده است: دسته مهارت های تجاری دسته پروژه استراتژیک دسته کسب و کار منطقه ای با وجود تفاوت این دسته بندی‌ها در نظر داشته باشید که تمام این‌ها به سرمایه‌ای بیش از 500 هزار دلار نیاز دارد و نمی‌توان به سادگی دنبال این طرح رفت.

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا کانادا
Awesome Image
03

مانیتوبا یکی از استان های در حال رشد و پویا در مرکز کانادا است که مناظر خیره‌کننده‌ای دارد. از شرایط سرمایه‌گذاری در مانیتوبا می‌توان به حداقل دارایی خالص شخصی 350,000 دلار کانادا و سرمایه گذاری حداقل 150.000 دلار کانادا، داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری اشاره کرد.

سرمایه گذاری در مانیتوبا کانادا
Awesome Image
04

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا، ثبت شرکت است. شرکت هایی که در کانادا ثبت می شوند، یا در قالب فدرال مشغول فعالیت و تاسیس قرار می گیرند، و یا در زمره فعالیت های استانی. این راه‌ها به سرمایه قابل توجهی نیاز دارد. یادتان باشد ثبت شرکت با کارآفرینی متفاوت است و ثبت یک شرکت الزاما منجر به کسب اقامت نمی‌شود.

Awesome Image

شخصی

بهترین طرح برای دانش آموز فردی

 • نوع دوره

  خود گام

 • حالت تحویل

  خودتان آماده شوید

 • ساعات تدریس خصوصی

  صفر

 • حالت یادگیری

  این کار را خودتان انجام دهید

$75.99
Awesome Image

کلاس مشترک

بهترین طرح برای بسته کلاس مشترک

 • نوع دوره

  تدریس دسته جمعی

 • حالت تحویل

  زنده آنلاین

 • ساعات تدریس خصوصی

  25 ساعت

 • حالت یادگیری

  رهبر مربی

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

کانادا یکی از کشورهای ثروتمند جهان توانست و بازار سهام فعالی دارد. سهام و اوراق قرضه کانادا را می توان به صورت مستقیم از بورس اوراق بهادار (TSX) و یا بورس ملی کانادا (CSE) و یا از طریق صندوق های مبادله ارز و یا از طریق سپرده گذاری آمریکایی (ETF) خریداری کرد.خرید فرانچایز در کانادا و خود اشتغال از دیگر راه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا است. به خاطر داشته باشید تنها سرمایه‌گذاری برای شما منجر به اقامت می‌شود که به کارآفرینی، تولید و اشتغال کانادایی‌ها منجر گردد.

 • پاسادنا

  پاسادنا

  شماره: 3213 خیابان لیبی. 90401