مشاوره رایگان: 02122144773

سایمن ترلا - موسسه مهاجرتی کناپکس

سایمن ترلا

مشاوران مهاجرت

سیمون /سایمن ترلا در لهستان به دنیا آمد. هنگامی که 11 ساله بود به دلیل مشکلاتی که خانواده اش با رژیم کمونیستی با آن مواجه بودند مجبور به ترک سرزمین مادری خود شد. او سه سال در اردوگاه پناهندگان در آلمان زندگی کرد. او در سال 1992 وارد کانادا شد. او بعداً به دانشگاه آلبرتا رفت و در آنجا در سال 2001 لیسانس هنر در ادبیات آلمانی گرفت. اندکی پس از آن سیمون در دانشکده حقوق دانشگاه آلبرتا پذیرفته شد و در سال 2004 از آنجا فارغ التحصیل شد.

تجربیات شخصی سایمون که او همیشه آنها را خوشایند نمی داند الهام بخش سایمون شد تا عمدتاً در زمینه‌های قانون مهاجرت از جمله: نیروی تخصص خارجی، قانون پناهندگان، درخواست‌های اخراج، درخواست‌های حامی مالی فعالیت می‌کند. سیمون نماینده حجم بسیار زیادی از کارفرمایان کانادایی است که همچنان از برنامه نیروی تخصص خارجی استفاده می کنند.

او همچنین  رئیس بخش شهروندی و مهاجرت آلبرتا از سال 2010 تا 2012 بود. سیمون به رسانه ها نیز مشاوره داده و در و همچنین در اخبار آن‌ها ظاهر شده و نظرات خود را در مورد چندین موضوع قانونی در زمینه های قانون مهاجرت ارائه کرد ه است ..

سایمون همچنین حقوق کیفری را انجام می دهد و با موفقیت از مشتریانی که درگیر اتهامات جنایی جدی هستند دفاع کرده است.

سایمون به زبان های انگلیسی، لهستانی، آلمانی و روسی صحبت می کند و بسیار خوشحال خواهد شد که به هر یک از این زبان ها به شما خدمت کند.

دنبال کنید و تماس بگیرید